jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Edit style
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་བཟོ

en: Delete style
bo: བཟོ་ལྟ་སུབ་པ

en: Edit %name style
bo: བཟོ་ལྟ་%name་རྩོམ་སྒྲིག

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
bo: མིག་སྔར་བཟོ་ལྟ་མེད་པས། <a href="!url">བཟོ་ལྟ་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད།</a>

en: Add style
bo: བཟོ་ལྟ་ཁ་སྣོན

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
