jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: <none>
da: - ingen -

en: Original image
da: Originalt billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Edit style
da: Redigér style

en: Delete style
da: Slet style

en: Edit %name style
da: Rediger formatet %name

en: Style name
da: Formatnavn

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
da: Der er i øjeblikket ingen formater. <a href="!url">Tilføj et nyt format</a>.

en: Add style
da: Tilføj format

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
