jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: <none>
el: <κανένα>

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Edit style
el: Επεξεργασία στυλ

en: Delete style
el: Διαγραφή στυλ

en: Edit %name style
el: Επεξεργασία στυλ %name

en: Style name
el: Όνομα στυλ

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
el: Δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή στυλ. <a href="!url">Προσθέστε ένα νέο</a>.

en: Add style
el: Προσθήκη στυλ

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
