jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu
