jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Edit style
eu: Estiloa editatu

en: Delete style
eu: Estiloa ezabatu

en: Add style
eu: Estiloa gehitu
