jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Edit style
fi: Muokkaa tyyliä

en: Delete style
fi: Poista tyyli

en: Edit %name style
fi: Muokkaa tyyliä %name

en: Style name
fi: Tyylin nimi

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fi: Tyylejä ei ole määritettynä. <a href="!url">Lisää tyyli</a>.

en: Add style
fi: Lisää tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
