jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: <none>
fr: --aucun--

en: Original image
fr: Image originale

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Edit style
fr: Modifier le style

en: Delete style
fr: Supprimer le style

en: Edit %name style
fr: Modifier le style %name

en: Style name
fr: Nom du style

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fr: Il n'y a actuellement aucun style. <a href="!url">En ajouter un nouveau</a>.

en: Add style
fr: Ajouter un style

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
