jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Edit style
gl: Editar estilo

en: Delete style
gl: Eliminar estilo

en: Edit %name style
gl: Editar estilo %name

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
gl: Actualmente non hai estilos. <a href="!url">Engadir un novo</a>.

en: Add style
gl: Añadir estilo

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
