jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Save
id: Simpan

en: <none>
id: <nihil>

en: Original image
id: Gambar asli

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Edit style
id: Edit gaya

en: Delete style
id: Hapus gaya

en: Edit %name style
id: Sunting gaya %name

en: Style name
id: Nama gaya

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
id: Saat ini tidak ada gaya. Tambahkan yang baru.

en: Add style
id: Tambahkan gaya

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
