jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау
