jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Edit style
km: កែ​សម្រួល​រចនា​ប័ទ្ម

en: Delete style
km: លុប​រចនា​ប័ទ្ម

en: Edit %name style
km: កែ​សម្រួល​រចនាប័ទ្ម​ %name

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
km: បច្ចុប្បន្ន​​គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ទេ ។ <a href="!url">បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​ថ្មី​</a> ។

en: Add style
km: បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
