jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: <none>
lt: -joks-

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Edit style
lt: Redaguoti stilių

en: Delete style
lt: Ištrinti stilių

en: Edit %name style
lt: Redaguoti stilių - %name

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: Add style
lt: Pridėti stilių

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
