jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: <none>
lv: <neviena>

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Edit style
lv: Labot stilu

en: Delete style
lv: Dzēst stilu

en: Edit %name style
lv: Labot %name stilu

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
lv: Uz doto brīdi nav stilu. <a href="!url">Pievienot jaunu</a>.

en: Add style
lv: Pievienot stilu

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
