jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
