jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: <none>
nl: -geen-

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Edit style
nl: Stijl aanpassen

en: Delete style
nl: Stijl verwijderen

en: Edit %name style
nl: Stijl %name bewerken

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
nl: Er zijn momenteel geen stijlen. <a href="!url">Voeg een stijl toe</a>.

en: Add style
nl: Stijl toevoegen

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
