jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Save
os: Ныффысс
