jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Edit style
pl: Edytuj style

en: Delete style
pl: Usuń styl

en: Edit %name style
pl: Edytuj styl %name

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
pl: Obecnie nie ma styli. <a href="!url">Dodaj nowy styl</a>.

en: Add style
pl: Dodaj styl

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Always include JavaScript file to the site.
pl: Zawsze dołączaj plik JavaScript do strony.
