jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Style name
ps: ډول نوم
