jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: <none>
ru: <нет>

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Edit style
ru: Редактировать стиль

en: Delete style
ru: Удалить стиль

en: Edit %name style
ru: Редактировать стиль %name

en: Style name
ru: Название стиля

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
ru: В данный момент стилей нет. <a href="!url">Добавить новый</a>.

en: Add style
ru: Добавить стиль

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
