jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Edit style
sk: Upraviť štýl

en: Delete style
sk: Odstrániť štýl

en: Edit %name style
sk: Upraviť štýl %name

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
sk: Aktuálne neexistujú žiadne štýly. <a href="!url">Pridať nový</a>.

en: Add style
sk: Pridať štýl

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
