jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: <none>
sl: <brez>

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
