jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Add style
sq: Shto stil
