jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
