jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Original image
sv: Originalbild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Edit style
sv: Redigera stil

en: Delete style
sv: Radera stil

en: Edit %name style
sv: Redigera stil %name

en: Style name
sv: Namn på stil

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
sv: Det finns för närvarande inga stilar. <a href="!url">Lägg till en</a>.

en: Add style
sv: Lägg till stil

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
