jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: edit
ta: தொகுக்க
