jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง
