jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Edit style
tr: Stili düzenle

en: Delete style
tr: Stili sil

en: Edit %name style
tr: %name stilini düzenle

en: Style name
tr: Stil adı

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
tr: Şu an hiçbir stil yok. <a href="!url">Yeni bir tane ekleyin</a>.

en: Add style
tr: Stil ekle

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
