jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: <none>
uk: <нічого>

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Edit style
uk: Редагування стилю

en: Delete style
uk: Видалити стиль

en: Edit %name style
uk: Редагування стилю %name

en: Style name
uk: Назва стилю

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
uk: Наразі стилі відсутні. <a href="!url">Додати новий</a>.

en: Add style
uk: Додати стиль

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)
