jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: <none>
vi: <không>

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Edit style
vi: Chỉnh sửa kiểu

en: Delete style
vi: Xóa kiểu dáng ảnh

en: Edit %name style
vi: Chỉnh sửa kiểu %name

en: Style name
vi: Tên kiểu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
vi: Hiện chưa có kiểu dáng ảnh nào. <a href="!url">Thêm kiểu dáng ảnh mới</a>.

en: Add style
vi: Thêm kiểu

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
