jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: List
ar: قائمة

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Edit style
ar: تحرير النمط

en: Delete style
ar: حذف النمط

en: Edit %name style
ar: تعديل النمط %name

en: Style name
ar: اسم النمط

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
ar: لا توجد حاليا أية أشكال. <a href="!url">إضافة شكل جديد</a>.

en: Add style
ar: إضافة نمط

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
