jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Edit style
az: Stili redaktə edin

en: Style name
az: Stil adı
