jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: <none>
ca: Cap

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Edit style
ca: Edita l'estil

en: Delete style
ca: Suprimeix l'estil

en: Edit %name style
ca: Edita l'estil %name

en: Style name
ca: Nom de l'estil

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
ca: Actualment no hi ha cap estil. <a href="!url">Afegiu-ne un</a>.

en: Add style
ca: Afegeix un estil

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
