jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Style name
gu: શૈલીનુ નામ
