jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
