jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: <none>
hu: < nincs >

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Edit style
hu: Stílus szerkesztése

en: Delete style
hu: Stílus törlése

en: Edit %name style
hu: %name stílus szerkesztése

en: Style name
hu: Stílus neve

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
hu: Még nem található stílus. <a href="!url">Új stílus hozzáadása</a>

en: Add style
hu: Stílus hozzáadása

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
