jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: edit
ka: რედაქტირება

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Style name
ka: სტილის სახელი
