jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
