jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Original image
oc: Imatge original

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Edit style
oc: Modificar l'estil

en: Delete style
oc: Suprimir l'estil

en: Edit %name style
oc: Editar l'estil %name

en: Style name
oc: Nom de l'estil

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
oc: Actualment no e a cap estil. <a href="!url">Apondètz-ne un</a>.

en: Add style
oc: Apondre un estil

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
