jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: <none>
pt: «nenhum»

en: Original image
pt: Imagem original

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Edit style
pt: Editar estilo

en: Delete style
pt: Apagar estilo

en: Edit %name style
pt: Editar estilo %name

en: Style name
pt: Nome do estilo

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
pt: Não há estilos. <a href="!url">Adicione um novo</a>.

en: Add style
pt: Adicionar estilo

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
