jQuery imageLens (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
