ImageMagick (7.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Gray
no: Grått

en: Path to the "convert" binary
no: Sti til den kjørbare «convert»-fila

en: Display debugging information
no: Vis feilsøkingsinformasjon

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
no: Endring av størrelse gir bilder nøyaktig like oppgitte dimensjoner. Det kan forårsake at bilder strekkes eller krympes uten å beholde størrelsesforholdet.

en: Administer site configuration
no: Administrere nettstedsinnstillinger
