ImageMagick (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Gray
nl: Grijs

en: Path to the "convert" binary
nl: Pad naar de conversiebibliotheek

en: Display debugging information
nl: Debugging informatie weergeven

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
nl: Het schalen van afbeeldingen leidt tot exacte waarden voor de afmetingen. Dat kan er toe leiden dat afbeeldingen ongelijkmatig worden opgerekt of verkleind.

en: Administer site configuration
nl: Site-instellingen beheren
