ImageMagick (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Gray
gl: Gris

en: Path to the "convert" binary
gl: Ruta ao executábel "convert"

en: Display debugging information
gl: Amosar a información de depuración

en: Convert colorspace
gl: Convertir o espazo de cor

en: Version information
gl: Información da versión

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
gl: O redimensionado fará que as imaxes tomen unhas dimensións precisas. Isto pode facer que as imaxes estréitense ou estiren desproporcionadamente.

en: Administer site configuration
gl: Administrar configuración do sitio

en: Strip metadata
gl: Retirar os metadatos
