Imagefield marker (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Effects
cs: Efekty
