Imagefield marker (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Save
da: Gem

en: Effects
da: Effekter

en: Coordinates
da: Koordinater
