Imagefield marker (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Description
de: Beschreibung

en: None
de: Keine

en: Save
de: Speichern

en: Effects
de: Effekte

en: Coordinates
de: Koordinaten
