Imagefield marker (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Save
es: Guardar

en: Effects
es: Efectos

en: Coordinates
es: Coordenadas
