Imagefield marker (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Effects
fa: جلوه‌ها
