Imagefield marker (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Save
fi: Tallenna

en: Effects
fi: Tehosteet
