Imagefield marker (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: None
fr: Aucun(e)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Effects
fr: Effets

en: Coordinates
fr: Coordonnées
